Роботи з благоустрою

Дата: 06.07.2023 11:28

Роботи з благоустрою

Відповідно до вимог екологічної та пожежної безпеки, Комунальною установою «Джерело-Комунсервіс» Любашівської селищної ради, разом з використанням спеціальної техніки ф/г «Зоря-2» (керівник Байрамов Г.О.), проведено роботи по розгортанню та впорядкуванню території сміттєзвалища в смт Любашівка.

Для недопущення загорянь сміттєзвалища, було проведено за допомогою спеціальної техніки необхідні роботи для пошарового засипання сміття. Упорядкування сміттєзвалища триватиме й надалі.

Шановні мешканці Любашівки! Для належного утримання сміттєзвалища, наголошуємо, що категорично забороняється несанкціонований викид твердих побутових відходів при в’їзді до сміттєзвалища!

Фото без описуФото без описуФото без опису