Тренінг в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»

Дата: 07.08.2023 10:14

04 серпня 2023 року під головуванням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова проведена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів селищної ради, начальниками комунальних установ та старостами старостинських округів.

Під час наради керівники звітували про проведену роботу своїх підрозділів. Також розглянули важливі питання життєдіяльності громади в умовах воєнного стану. За результатами розгляду питань надано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.

Після наради психолог, священик УГКЦ, волонтер Роман Монтецький провів тренінг в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, зокрема розповів про базові навички спілкування рідних та близьких з військовослужбовцями, які повернулись додому з бойових дій.

Під час війни особливу увагу необхідно приділяти психічному здоров`ю громадян України, в тому числі спеціалістам державних установ, оскільки рівень ментального здоров`я населення впливає на загальне здоров`я людей, економічне відновлення та благополуччя країни.

Фото без описуФото без опису