6 вересня Олена Зеленська збирає третій Саміт перших леді та джентльменів Summit of First Ladies and Gentlemen. Цього року він буде присвячений ментальному відновленню українців.

Дата: 10.08.2023 08:42

Дуже важлива тема. Багато актуальних питань для обговорення – суспільна грамотність щодо психічного здоров'я, вплив війни на наш ментальний стан, роль цифрових технологій у цьому, баланс стійкості та крихкості.

Піклування про ментальне здоров'я повинно стати нашою щоденною звичкою. Не можна відкладати це на потім. Маємо думати про це вже зараз.

#flgsummit2023

——

On September 6, Олена Зеленська convenes the third Summit of First Ladies and Gentlemen. This year it will be dedicated to the mental recovery of Ukrainians.

It is a very important topic. There are many topical issues to discuss - public awareness of mental health, the impact of war on our mental state, the role of digital technologies in this, the balance of resilience and fragility.

Taking care of mental health should become our daily habit. We cannot postpone it for later. We have to think about it now.

#flgsummit2023