Більше авто, більше Перемог

Дата: 15.08.2023 09:15

Більше авто, більше Перемог

«Непохитна віра в перемогу – обʼєднуючий фактор для всіх громадян нашої країни. У цей нелегкий для держави час українці зібралися у велику спільноту, щоб рішуче протистояти ворогові. Ми всі робимо спільну справу заради єдиної мети. Ми хочемо вигнати загарбника з рідної землі та почати будувати для своїх дітей вільну, демократичну, процвітаючу країну. Тому кожен сьогодні, хто бореться за мир – справжній герой»,- зазначив Михайло Лазаренко.

Допомога Україні та бійцям, які наразі виборюють перемогу – наш безумовний пріоритет. Це послідовна позиція начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка.

Сьогодні в Любашівській територіальній громаді відбулась передача  пікапу MITSUBISHI L 200 нашим захисникам з підрозділу Національної гвардії України, що виконує бойові завдання на сході держави. Цього разу, за ініціативи начальника Подільської РВА, до спільної справи долучилися освітянська спільнота Любашівської громади, працівники структурних підрозділів, комунальних установ Любашівської селищної ради та Всеукраїнська аграрна рада

Крім того, бійцям на передову передали найнеобхідніше – медикаменти, продукти харчування, смаколики, воду, текстильні вироби.

Окрему подяку висловлюємо:

ТЕРП‘ЯК Любові Олександрівні – волонтер, фізична особа-підприємець, керівник торговельної бази «Айсберг».

ПАЮК Ірині – фізична особа-підприємець.

КАЦМАЗА Роману – директору КНП « Балтська багатопрофільна лікарня Балтської міської ради»

Подільщина – велика згуртована волонтерська родина, об'єднана спільною патріотичною позицією, міцним українським духом та незламною вірою у перемогу!

Дякуємо усім та кожному за витримку, мужність, готовність допомагати та докладати зусиль задля спільної мети – подолання ворога. В непростий для нашої держави час кожен може зробити свій внесок у спільну справу оборони рідної країни.

Ми не можемо повернути час назад, але можемо використати кожен наступний день, який нам дається, для боротьби