Привітання з Днем Незaлежності України

Дата: 24.08.2023 08:05

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

Щиро вітаю вас із державним святом - Днем Незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпивши його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Перед Україною, її громадянами сьогодні складні й великі завдання. Не лише захистити та зберегти цілісність і суверенітет України, а й відбудувати, відродити та зробити її кращою чим була. Разом ми переможемо, здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Щиро бажаю нашій Любашівській громаді процвітання, жителям здоров'я та мирного неба. Дякую Героям-захисникам, що зберегли і продовжують берегти нашу квітучу Україну.

У цей День Незалежності ми всі маємо молитися за мир в Україні, за її щасливе майбутнє, відновлення цілісності України, збереження її суверенітету і безпеки. Молімося за ті території, де ллється кров, де люди зазнають страждання та горя. Благаймо Господа про відродження і зцілення українського народу, про його мир і процвітання, про духовні переміни у серці кожного українця.

Слава Україні!

Героям Слава!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ