День Незалежності України відзначили в Любашівській громаді

Дата: 25.08.2023 11:04

День Незалежності України відзначили в Любашівській громаді

До Дня незалежності України в селищі Любашівка було проведено урочистий мітинг, під час якого хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто віддав життя за незалежність та цілісність України та мирних жителів, які загинули внаслідок вторгнення російської федерації в Україну.

До участі у заходах з відзначення Дня Незалежності України були залучені працівники різних професій, що досягли успіху в різних сферах життя громади, військові та були відзначенні відповідними Відзнаками, Грамотами та Подяками від Подільської районної військової адміністрації, Подільської районної ради та Любашівської селищної ради.

Привітали жителів Любашівської громади із Днем Незалежності Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, голова Подільської районної ради Микола Соколов та депутат Подільської районної ради Сергій Паровик, побажавши всім передусім мирного неба та впевненості у спільній Перемозі дякуючи Збройним Силам України.

З Днем Незалежності, Україно! Слава твоїм Героям!