Останнім часом до начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка від населення району надходить багато звернень.

Дата: 25.08.2023 12:28

Основними є питання в сфері трудового законодавства, а саме:

- з’ясування певних нюансів оплати праці співробітників галузі освіти, особливості проходження ними профілактичних медичних оглядів,

- вимога від працівників бюджетних установ виконання роботи, не обумовленої їх трудовим договором.

Також громадяни піднімають питання щодо:

- Недоступності укриттів для населення під час тривог в деяких громадах району;

- забезпечення прав і свобод вимушених переселенців на території Подільського району в умовах воєнного стану,

- надання гуманітарної допомоги ВПО та забезпечення їх потреб в зв’язку із вимушеним переміщенням,

- Надання соціальних виплат особам, які перебувають за кордоном.

Всі звернення детально розглядаються, проблемні питання вирішуються виключно відповідно до чинного законодавства України.
УВАГА!!! Якщо Ваші права порушуються, Ви можете звернутися на цілодобову гарячу лінію Подільської РВА за номером телефону:
+38 096 898 01 18;
+38 063 275 92 64.