29 серпня День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2023 07:59

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

29 серпня, в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Кожен із загиблих заплатив за свою рідну землю найвищу ціну – власне життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшановувати Героїв. Щоб ми пам'ятали, хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

Любашівська громада пам’ятає своїх Героїв, які загинули за суверенітет і територіальну цілісність України.

Тож схилімо голови в пам'ять про наших земляків, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вклонімося їх подвигу та героїзму. Висловимо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх рідних і близьких.

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Героям Слава!

З  повагою