Як гарантовано отримати безоплатну психологічну та психіатричну допомогу в Одеській області?

Дата: 29.08.2023 16:14

Сьогодні велика кількість громадських організацій та спеціалістів безоплатно надають послуги з психологічного консультування, скринінгу, супроводу тощо людям, які опинилися в складній життєвій ситуації через війну. Проте зазначимо, що такі послуги так само безоплатно дорослі і діти можуть отримувати у своїх амбулаторіях та поліклініках, у спеціалізованих закладах та від мобільних команд, які виїжджають до пацієнтів за запитом. В Одеській області загалом є близько 200 місць надання такої допомоги, і задіяні в цьому 602 лікаря та психолога. Це заклади, які уклали договір з НСЗУ і спеціалісти, що пройшли навчання і відповідно сертифіковані.

Щоб знайти, хто і де саме надає психологічну чи психіатричну допомогу:

1. Переходьте на дашборд НСЗУ за посиланням: http://surl.li/jsjvm

2. Тисніть на Розділ І Карта надавачів медичних послуг за напрямом “Психологічна та психіатрична допомога”

3. Оберіть область, конкретизуйте громаду і/або населений пункт

4. Оберіть вид допомоги (амбулаторна, первинна, мобільна чи стаціонарна) і/або лікаря за спеціалізацією

5. У віконечку під картою ви побачите назву, адресу та контакти закладу, куди можна звернутися.

Також нагадуємо, що ми продовжуємо вивчати потреби населення Одещини в психологічній та психіатричній допомозі. Тож якщо маєте бажання, розкажіть нам про свій досвід пошуку спеціаліста, звернення до медичних закладів чи громадських організацій. Це допоможе нам зрозуміти, куди слід спрямувати додаткові зусилля, а хто може масштабувати свої успішні практики в громадах нашого регіону.

#психічнездоровя

#ЦМЗ_Одеса