Привітання з Днем Знань

Дата: 31.08.2023 12:47

Дорогі діти, студенти, батьки, вчителі!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань та початком нового навчального року!

Новий 2023/2024 навчальний рік розпочинається у часи, коли Україна вистояла у протистоянні з однією з найпотужніших армій світу, заплативши за це тисячами людських життів та продовжує боротьбу з ворогом і внесок кожного з нас наближає спільну Перемогу. Тому, тема першого уроку присвячена захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави та про важливість ментального здоров'я.

Любашівська селищна рада робить все, для того щоб сприяти безпечному освітньому процесу учнів, щоб діти громади та діти які переїхали з тимчасово окупованих територій отримали якісну, доступну, інноваційну освіту, щоб забезпечити гідні умови праці освітянам у часи героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Цьогоріч, я щиро радію, що наперекір війні ми розпочинаємо навчальний рік в очному форматі, що сприятиме тому, наскільки ми швидко відбудуємо нашу країну після Перемоги, адже державі потрібні освічені молоді люди.

У новому навчальному році бажаю всім учням успішного навчального року, а педагогам - мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. А головне – навчатись у мирній, незалежній Україні!

Україна переможе!

З Днем знань!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ