Інформаційне повідомлення щодо проведення обговорення кандидатури старости Троїцького старостинського округу

Дата: 01.09.2023 13:38

Інформаційне повідомлення  щодо проведення  обговорення кандидатури старости Троїцького старостинського округу

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
щодо проведення обговорення кандидатури старости

Троїцького старостинського округу

УВАГА !  Долучитись  до підписних листів можуть жителі, які бажають підтримати кандидатуру ПЕХИ Олени Федорівни  на посаду старости Троїцького старостинського округу Любашівської селищної ради.

Любашівська селищна  рада проводить  обговорення кандидатури старости Троїцького старостинського округу відповідно до Порядку  проведення  обговорення кандидатури старости в старостинських округах Любашівської селищної територіальної громади .

Любашівський селищний голова виносить на обговорення кандидатуру  Пехи Олени Федорівни на посаду старости Троїцького старостинського округу.

Вивчення думки мешканців старостинського округу щодо кандидатури старости проводиться шляхом зібрання підписних листів на території  Троїцького старостинського округу  15 вересня  2023 року включно в с.Троїцьке, с.Новотроїцьке, с.Шайтанка, с.Катеринівка Перша,  с.Козачий Яр в приміщеннях адміністративних будівлях (відповідно  до затвердженого  графіку) та  шляхом відвідування місць проживання громадян старостинського округу, які нездатні за станом здоров’я самостійно пересуватись відповідно до поданих заяв з наданням підтверджуючих документів. ЗАЯВИ від зазначених осіб прийматимуться  до  12 вересня 2023 року в Троїцькому старостаті.

Жителям  Троїцького старостинського округу для участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України та  Витяг  з Реєстру   територіальної громади(прописка).

ВАЖЛИВО! Відмова від надання документів, які підтверджують особу є підставою не допуску особи до участі у зборах та неврахуванні думки цієї особи при встановленні підсумків обговорення.

Якщо в результаті громадського обговорення кандидата на посаду старости він отримав підтримку з кількістю жителів від 1500 до 10 тисяч - більше 17 відсотків голосів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, така кандидатура вважається погодженою з жителями на посаду старости.

Агітація (пряма чи прихована) опитуваних жителів під час проведення опитування ЗАБОРОНЕНА !

Додаток 1

до засідання Комісії з проведення обговорення кандидатури на посаду старости Троїцького старостинського округу

31 серпня 2023 року

Графік

проведення опитування у населених пунктах Троїцького старостинського округу Любашівської селищної територіальної громади

Назва населеного пункту

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

с.Катеринівка

Перша

приміщення Катеринівської школи, вул.Шкільна, 34

с.Козачий Яр

приміщення сільського  клубу, вул. Грушевського буд.24

с.Шайтанка

з 09.00-15.00 год.

приміщення  бібліотеки,  вул. Хмельницького буд. (без номера)

с.Новотроїцьке

примішення Новотроїцькго ФАПу, вул.Садова, 8

с.Троїцьке

приміщення Троїцького старостинського округу,

вул. Незалежності, 146

Додаток 2

31 серпня 2023 року

Список

відповідальних осіб за збір підписних листів

за кандидатуру ПЕХИ ОЛЕНИ ФЕДОРІВНИ

Олегу  ПЕНЧЕВУ

З А Я В А

Я,__________________________________________________________________________,

(Прізвище, ім’я та по батькові)

маю бажання підтримати кандидатуру на посаду старости Троїцького старостинського округу Любашівської селищної ради  ПЕХИ Олени Федорівни, але  за станом здоров’я неспроможн(а)ий прибути до публічного місця обговорення кандидатури, тому прошу дану процедуру провести за адресою:  село_____________ вулиця_________________.

До заяви додаю:  копію довідки МСЕК (висновок сімейного лікаря або пенсійне посвідчення та інше).

Примітка: В разі, якщо не співпадають адреси місця проживання з реєстрацією, добавляється слідуюче речення:

«Довідково повідомляю, що зареєстрований за адресою: вулиця___________село__________, фактично проживаю за адресою: вулиця____________село___________.

Дата                                                                         підпис