1 вересня | Урок ментального здоров'я

Дата: 07.09.2023 13:17

Цього року «Ти як?» та команда фахівців доклали руку до того, аби «перший дзвоник» не був сигналом про стрес — ні для дітей, ні для батьків. 1 вересня психологи Світлана Ройз, Катерина Тімакіна та Ілія Єлісей Касторних провели спеціально розроблені уроки для учнів 1-11 класів на тему підтримки ментального здоров’я та навичок піклування про себе. Відсьогодні вони доступні для перегляду на сервісі MEGOGO у розділі «MEGOGO Освіта».

Про що говорили:

🔔 що таке стрес і як впоратися з його наслідками;

🔔 що таке емоції, якими вони бувають і чому навіть агресія — це нормально;

🔔 як допомогти собі, які вправи згадати, коли стає тривожно;

🔔 як побороти страхи, пов’язані з початком навчального року.

Уроки також містять практичні поради для батьків, опікунів і вчителів, які допоможуть виявити ознаки тривожності у дітей, вчасно і правильно зреагувати — вислухати, зрозуміти й підтримати.

Позаяк уроки тепер доступні онлайн, кожен охочий може доєднатися, щоб розширити свої знання про ментальне здоров’я, навчитися піклуватися про себе та навчити цьому близьких.

Хвилюватися через початок навчального сезону — нормально. Навчимося долати наші тривоги разом 🫶🏼

Координаційний центр КМУ / Mental Health UA

1 вересня | Урок ментального здоров'я