Зустрівся з керівниками найбільших промислових підприємств Одещини

Дата: 20.09.2023 08:11

Зустрівся з керівниками найбільших промислових підприємств Одещини

Обговорили проблеми, з якими стикається бізнес в умовах воєнного стану. Зокрема проведення деяких податкових перевірок, оформлення підприємствами земельних ділянок для розширення діяльності, налагодження нових механізмів реалізації виробленої в області продукції. Окрім того, обговорювались проблемні питання, які виникають у підприємств з Одеською митницею при імпорті ввезених на митну територію України товарів.

Дякую представникам промисловості Одещини, що висловили своє бачення та надали пропозиції ефективної співпраці. У свою чергу, ми й надалі надаватимемо всебічну підтримку бізнесу, адже в умовах війни, єдність, постійна підтримка, комунікація і взаємодія між органами влади та підприємствами дає змогу успішно протистояти російській навалі.

Разом - до Перемоги!