Пам’ятка для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Любашівській громаді!

Дата: 20.09.2023 15:46

Ви перебуваєте на території Любашівської територіальної громади. Жителі гостинно надають прихисток у час, коли ви змушені залишити рідні домівки в інших регіонах України через зухвале вторгнення росії на нашу землю. Ми хочемо, щоб вам було тут безпечно, затишно та комфортно. Пропонуємо ознайомитися з корисною інформацією, яка неодмінно стане у нагоді.

Як одержати довідку внутрішньо переміщеної особи?

Для постановки на облік, одержання довідки внутрішньо переміщеної особи та оформлення допомоги на проживання рекомендуємо звертатись за місцем перебування (проживання), а саме:

- якщо переміщена особа проживає в одному з сіл громади то звертається до відповідного старостинського округу;

- якщо переміщена особа проживає в селищі Любашівка та с. Вишневе запрошуємо до ЦНАП Любашівської селищної ради. Консультації можна отримати за телефонами: (04864)2-62-61, (04864) 2-11-04, моб.0679221192.

Реєстрація є неодмінною умовою перебування і поширюється на всіх без винятку внутрішньо переміщених осіб на території Любашівської громади.

Як отримати консультацію про освітній процес?

З питань забезпечення навчальним процесом дітей, які разом з батьками перемістились з районів ведення бойових дій, можете зателефонувати в відділ освіти Любашівської селищної ради за телефонами: (04864) 2-25-32 та моб. (096)068-79-58.

Виникли питання щодо пенсійного забезпечення?

Інформуємо, що пенсії з початку війни не припинялись призначатись і виплачуватись, ті хто отримував пенсію за місцем постійного проживання через відділення Укрпошти, для відновлення її отримання та з інших питань, можете звернутись до відділення Пенсійного фонду України в Любашівці за адресою: вул.Мирна,37а, та за телефонами: (04864) 2-62-20, моб.0956725769.

Як отримати медичні послуги?

Внутрішньо переміщена особа, яка проживає на території Любашівської громади має право звернутися до Любашівського Центру первинної медико-санітарної допомоги за адресою: смт. Любашівка, вул. Софіївська, 47, або за телефоном: (04864) 2-26-10, із заявою з проханням поставити на облік за місцем фактичного проживання. Документом, що засвідчує фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи, є довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Внутрішньо переміщена особа, яка потребує вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги може звернутися для отримання направлення до закладу охорони здоров’я відповідного профілю до Любашівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування за адресою: смт. Любашівка, вул. Софіївська, 47, або за телефоном: (04864) 2-10-00, моб. телефон(097)119-68-15.

Для вирішення проблемних питань, які виникають під час проживання на території громади звертайтесь за телефонами: (04864) 2-27-91; (04864) 2-20-11; (04864)2-64-40, (04864)2-62-61.