Проведено  засідання «круглого столу» «Розвиток сімейних форм виховання у Любашівській  селищній територіальній громаді»

Дата: 21.09.2023 10:47

Проведено  засідання «круглого столу»

20 вересня 2023 року до Дня усиновлення за ініціативи служби у справах дітей  Любашівської  селищної ради, спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг» Любашівської селищної ради із залученням жителів громади,  проведено засідання «круглого столу» з питань популяризації  розвитку  сімейних форм виховання. Сімейні форми виховання оточують дитину родинною атмосферою, кожна дитина має  право жити у турботливій сім’ї.

Проінформовано присутніх про види сімейних форм виховання, про навчання кандидатів, про процедуру влаштування дітей у сім’ї, про   фінансову  підтримку з боку держави, про перелік документів  для  різних сімейних  форм  виховання дітей.

Засідання відбулось у форматі діалогу - інформування, запитання та відповіді. Всі учасники заходу отримали корисну інформацію,  інформаційні  листівки та позитивні емоції. Чекаємо позитивних результатів від  зацікавлених громадян.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису