Дата: 21.09.2023 14:47

20 вересня 2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу нараду з головами громад району за участі в.о. начальника Подільського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Олександра Реки.

В ході наради були обговорені питання необхідності здійснення контролю дотримання у Подільському районі санітарно-протиепідемічних норм, проведення з населенням попереджувально-роз’яснювальної роботи, притягнення порушників до відповідальності за правопорушення у сфері обмежувальних протиепідемічних заходів.

Також розглядалось питання про посилення заходів профілактики сказу тварин на території мисливських угідь Подільського району.

Окремо зупинився Михайло Лазаренко на питанні харчування дітей у школах й дитячих садочках - він суворо попередив посадовців про особисту відповідальність за дотримання всіх встановлених норм та збереження здоров’я дітей.

Михайло Дмитрович довів підсумки перевірок закладів освіти району та висвітлив найбільш характерні недоліки й порушення. Зокрема, це стосується якості продуктів харчування, умов їх зберігання та приготування їжі, недооблаштування укриттів, недотримання температурного та санітарного режиму в автомобілях, якими перевозять продукти харчування, придбання товарів за явно завищеними цінами тощо.

Керівник Подільщини наголосив, що всі ці фактори будуть суворо контролюватися з подальшим повідомленням до правоохоронних органів задля надання правової оцінки діям або бездіяльності посадовців органів місцевого самоврядування.

Також Михайло Лазаренко підкреслив важливість впровадження державної політики у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, карантину та захисту рослин, боротьби з амброзією, санітарного законодавства задля забезпечення екологічного благополуччя району.