01 жовтня Загальнонаціональна хвилина мовчання

Дата: 28.09.2023 09:16

01 жовтня Загальнонаціональна хвилина мовчання

Цієї неділі, 01 жовтня Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць у нову дату.

Зеленських наголосив, що у цей день вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи державу та українців: "Хай це стане нашою новою традицією".

1 жовтня о 9:00 у День захисників та захисниць України Всеукраїнська хвилина шани. Хвилина мовчання.

Зупини автівку! Зупинись, згадай, подякуй і вшануй всіх, хто виборює нам волю, хто віддав своє життя заради нас.

Свято щорічно відзначали 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці. З 2023 року, разом з переходом на новий церковний календар, День захисників і захисниць України відзначатимемо 1 жовтня.