01 жовтня Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 29.09.2023 11:33

01 жовтня Міжнародний день людей похилого віку

Дорогі ветерани, представники старшого покоління

Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Ця дата - не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток нашої громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість ще раз засвідчити, що практичний життєвий досвід, мудрість, оптимізм та активна громадська позиція людей старшого покоління повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ