01 жовтня День територіальної оборони України

Дата: 29.09.2023 11:38

01 жовтня День територіальної оборони України

Шановні представники територіальної оборони Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем територіальної оборони України!

Територіальна оборона як складова військової організації нашої держави має вагоме значення у спротиві російській збройній агресії, охороні порядку та законності в тилу, забезпеченні повноцінного функціонування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, боротьбі з диверсійними групами.

Складовою частиною територіальної оборони є добровольчі формування громад. На території Любашівської  громади створено та успішно діє добровольче формування Любашівської селищної територіальної громади №1.

Ви за покликом сердець взялися за зброю, щоб мужньо, з честю та відвагою захищати рідну землю. Ваш внесок у забезпечення обороноздатності та територіальної цілісності України – неоціненний!

Бажаю усім міцного здоров’я, родинного добробуту, витримки та непохитної віри у Перемогу.

Слава Україні!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ