Дата: 29.09.2023 13:57

28 вересня 2023 року відбувся "Форум відновлення Одещини. Регіональний розвиток. Просторове планування", у якому взяли участь Любашівський селищний голова Геннадій ПАВЛОВ з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Альоною АВДУЛОВОЮ.

Організаторами форуму є установа «Агенція регіонального розвитку Одеської області» та Одеська обласна державна (військова) адміністрація. Форум організований в рамках роботи по розробці Плану відновлення та Стратегії розвитку Одеського регіону.

У ньому взяли участь начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, дипломатичний корпус, бізнес та науковці.

Мета форуму - робота з розробки Плану відновлення та Стратегії розвитку Одеського регіону.

На першій дискусійній панелі обговорювалася тема: "Роль громади у просторовому та стратегічному плануванні територій та сталому розвитку Одеського регіону".

На другій дискусійній панелі обговорювалась тема :"Землевпорядне та містобудівне планування. Інноваційні рішення."

Дякуємо організаторам - Агенція регіонального розвитку Одеської області та HOVERLA / Проєкт USAID в Україні за можливість обговорити важливі питання розвитку регіону та сприяти більш ефективному залученню громад до процесу відновлення Одещини!