З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 03.10.2023 09:34

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, за дорученням Любашівського селищного голови Геннадія ПАВЛОВА, секретар Любашівської селищної ради Людмила МОКРЯК та заступник начальника-начальник відділу управління «Центр надання адміністративних послуг» Світлана ЧОЛАК  відвідали комунальну установу "Центр надання соціальних послуг" Зеленогірської селищної ради.

Це відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, який знаходиться в смт Зеленогірське, де проживають особи похилого віку та особи з інвалідністю. які потребують постійного стороннього догляду та обслуговування з Зеленогірської та Любашівської громад.

Для 23 мешканців відділення були привезені подарунки, продуктові набори, солодощі, необхідні засоби особистої гігієни, а також гості подарували спілкування та увагу. Для громадян похилого віку, важливе не тільки матеріальне забезпечення, а й душевна теплота та підтримка.

Побажання здоров я, затишку у душі і серці мешканцям відділення. Щира подяка персоналу закладу за догляд та опіку.

Миру всім та Перемоги в Україні!

Фото без описуФото без описуФото без опису