інформаційно – профілактичний   захід  (рейд)  по  Сергіївському  старостинському  округу  на тему  "Пожежна безпека в побуті".

Дата: 05.10.2023 15:49

04 жовтня 2023 року службаю у справах дітей Любашівської селищної ради та Центром надання соціальних послуг Любашівської селищної ради спільно з провідними  інспекторами  ВЗНС Подільського  РУ ГУ ДСНС в Одеській області, у супроводі  старости Сергіївського старостинського округу проведено інформаційно – профілактичний   захід  (рейд)  по  Сергіївському  старостинському  округу.

Під час даного заходу було  проведено навчання та бесіди з батьками  та дітьми, з особами похилого віку  на тему  "Пожежна безпека в побуті". Роз’яснено поводження у надзвичайних ситуаціях, проінформовано про правила пожежної безпеки та правила користування і обслуговування  пічного опалення, користування альтернативними засобами освітлення кімнат і приміщень, у разі вимкнення електроенергії,  експлуатацією  електроприладів, про заборону спалювання  листя, сухої  трави та сміття.

Зроблено  зауваження громадянам з рекомендаціями та порадами про усунення  виявлених порушень.

Захід проведено з метою запобіганню  нещасних  випадків, травмування дітей та громадян,  спалаху  пожарів.

З батьками дітей, також проведено бесіди щодо виконання батьківських обов'язків, попереджено про відповідальність за неналежне їх виконання.

Фото без описуФото без описуФото без опису