5 жовтня 2023 року, начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко спільно з головами територіальних громад, співробітниками РВА взяв участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації.

Дата: 06.10.2023 08:49

Нарада пройшла під головуванням виконуючого обов’язки начальника Одеської ОВА Дмитра Радулова.

На нараді обговорили питання щодо забезпечення додаткового фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури, водопостачання та водовідведення, газо-, тепло- та енергопостачання в територіальних громадах Одеської області.

З інформацією про стан роботи щодо укріплення та посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури в умовах воєнного стану доповідали начальники районних військових адміністрацій.

На нараді також було приділено увагу таким основним питанням:

- Захист критичної інфраструктури,

- Забезпеченість генераторами,

- резервний фонд пального,

- наявність навантажувальної техніки.

Начальникам військових адміністрацій надано рекомендації - забезпечити захист на місцях відповідно до протокольних доручень.

Також розглядалося питання щодо здійснення контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії.