Все відбудуємо і відновимо

Дата: 16.10.2023 08:28

Чотири місяці пройшло відтоді як російські терористи завдали нищівного ракетного удару по селу Чабанське Білгород-Дністровського району.

Одразу 69 домоволодінь постраждали від обстрілу - майже все село, більшість - буквально залишилися без даху над головою.

Ліквідувати наслідки взялися невідкладно, аби до холодів люди могли повернутися у свої домівки. Коштом обласного бюджету, територіальних громад і з допомогою Міжнародної організації ООН відновили майже всі будинки.

Водночас 12 власників житла отримали грошову допомогу в рамках програми «єВідновлення» на внутрішні ремонти. Власники 2-х зруйнованих будинків вирішили скористатися житловими сертифікатами.

На відновлювальні роботи витрачено 7 млн грн, ще на 3 млн грн планується придбання будинків людям, чиї домівки зруйновано вщент.

На даний час тривають роботи по відновленню чотирьох будинків, а саме: утеплення фасадів, облаштування загороджувальних конструкцій.

Складний для всіх нас час. Але ми згуртовані навколо однієї мети - нашої перемоги.

Все відбудуємо і відновимо

Голова Одеської ОДА (ОВА) Олег Кіпер