Міжнародна організація з міграції (МОМ) готова сприяти у наданні гуманітарної допомоги Одещині у пріоритетних напрямках.

Дата: 19.10.2023 08:13

Взаємодію щодо співпраці з цього питання обговорили сьогодні під час зустрічі заступник голови ОВА Сергій Кропива та Афсар Хан, регіональний менеджер Міжнародної організації з міграції в Україні.

Першочерговим питанням для обговорення стало визначення потреби з групи непродовольчих товарів на рівні регіону. Адже основним напрямком роботи Міжнародної організації з міграції є саме надання допомоги з непродовольчих товарів, а саме предметів гігієни, засобів водопостачання, медичної допомоги, у тому числі заходів у сфері психічного здоров’я, психосоціальна підтримка та інші види непродовольчої гуманітарної допомоги.

Одеською ОВА сформовано лист-запит із потребою в бойлерах для закладів соціальної інфраструктури та охорони здоров’я.

Домовились про подальшу співпрацю щодо забезпечення допомогою відповідно до потреби та пріоритетів нашого регіону.

Дякуємо міжнародним партнерам за співпрацю та допомогу!

Разом наближаємо нашу Перемогу!