Про деякі питання торгівлі паливно-мастильними матеріалами в умовах воєнного стану

Дата: 20.10.2023 11:33

Відповідно до вимог спільного наказу голови (начальника) Одеської обласної державної  (військової) адміністрації та командувача оперативно-стратегічного угрупування військ «Дунай» від 09 жовтня 2023 року № 278 усім мережам автозаправних станцій на території Одеської області необхідно забезпечити:

- цілодобовий режим роботи;

- постійну наявність резерву паливно-мастильних матеріалів;

- першочерговий відпуск паливно-мастильних матеріалів транспортним засобам Збройних Сил України, інших військових формувань, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, служб спеціального призначення та житлово-комунального господарства, а також у період запровадження комендантської години.