В листопаді відбудеться Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 25.10.2023 09:57

В листопаді відбудеться Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні буде проведено другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

У рамках Тижня Фонд, який уже понад десять років опікується питаннями безпеки на дорогах, планує запустити широку інформаційну кампанію. Зокрема, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів. Фонд пропонує до використання соціальну рекламу (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей у транспорті та на дорогах, які доступні на сайті  www.dopomogadtp.com у розділі «Соціальна реклама».

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» та отримали статус соціальної реклами за висновком Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України. Контент орієнтований на молоде покоління та стосується правило безпечного поводження на вулицях та дорогах, пересування транспортом, необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби.