День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата: 27.10.2023 10:46

День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 79 річницю.

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Сьогодні, напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників в смт. Любашівка були покладені живі квіти до Меморіалу Слави за участю громадськості, колективу Любашівської селищної територіальної громади, трудових колективів установ та організацій громади.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять про тих, хто загинув в роки Другої світової війни, наших захисників та мирного населення України внаслідок збройної агресії росії проти України на Сході України.

Скільки б часу не минуло, ми в неоплатному боргу перед тими хто тоді, і хто тепер стоїть на передовій лінії фронту.