ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі бронежилетів та шоломів, очікуваної вартості предмета закупівлі (ДК 021:2015 (CPV): 35810000-5 Індивідуальне обмундирування) за номером закупівлі UA-2023-11-01-006854-a

Дата: 03.11.2023 10:20

Любашівська селищна рада

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі бронежилетів та шоломів, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1.Найменування: Любашівська селищна рада.

1.2. Місце знаходження: 66502, Одеська обл., смт Любашівка, вул. Софіївська, 97.

1.3. Код за ЄДРПОУ: 04380040.

1.4. Категорія: орган місцевого самоврядування (відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»).

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Бронежилети та тактичні захисні шоломи згідно з ДК 021:2015 код 35810000-5: Індивідуальне обмундирування

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з Особливостями,           UA-2023-11-01-006854-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 275000,00 грн. Розрахунок  очікуваної вартості предмету закупівлі  здійснювався шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, комерційних пропозиціях  в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Розмір бюджетного призначення: 275000,00 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб добровольчого формування та оптимального співвідношення ціни та якості. Враховуючи зазначене, Замовник прийняв рішення застосувати такі технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Строки постачання: до 31.12.2023 року.

Місце постачання: 66502, Одеська область, смт Любашівка, вул. Софіївська, 97.

1. Бронежилети11 шт.

Основні технічні характеристики:

Відповідність ДСТУ

ДСТУ 8782:2018 Засоби індивідуального захисту. Бронежилети. Класифікація. Загальні технічні умови

Опис товару та вимоги до його технічних та якісних характеристик

Бронежилет комплектується двома сталевими бронеплитами та має три підсумки для магазинів.

Комплектація:

Плитоноска – 1 шт.

Бронеплита – 2 шт.

Підсумки для магазинів– 3 шт. (або 1 потрійний підсумок)

Характеристики плитоноски:

• Матеріал тканини: оригінальна Cordura (або еквівалент) із щільністю не менше 500d
  • обладнана системою кріплення MOLLE Наявність додаткових строп фіксацій плит по висоті всередині
  • Сумісна з плитами розміром 250х300 мм.
  • Автоматизована система швидкого скидання Технологічна вентиляційна підкладка для комфортного носіння
  •    Текстильні застібки
  • Колір – мультикам
  • Водонепроникна адміністративна кишеня для документів і телефонів
  • У комплекті 3 кишені під магазини
  • Країна виробника: не російська федерація, не республіка білорусь, не Китайська Народна Республіка

Характеристики бронеплит:

• Матеріал: бронесталь
  • Плити мають анатомічний вигин за формою грудної клітини
  • Вага однієї плити: не більше 3,9 кг. +/-0,1 кг.
  • Розмір: 250х300 мм.
  • Додатково оснащені покриттям: спеціальна повсть –антирикошет, демпфер для амортизації
  • Клас захисту: не нижче 5 класу згідно ДСТУ 8782:2018
  • Дата виготовлення: не раніше 2022 року

Характеристики підсумків для магазинів:

• Матеріал: оригінальна Cordura (або еквівалент) із щільністю не менше 500d
  • Колір відповідає плитоносці
  • Антиковзаюча вставка
  • Еластичний шнур-резинка для фіксації магазинів
  • Сумісний з магазинами АКМ/АК-74/M4A1/М16/РПК

2. Тактичні захисні шоломи - 11 шт.

Основні технічні характеристики:

Товар

Тактичні захисні шоломи

Бронешолом (шолом захисту від куль) повно розмірний типу FAST Future Assaut з підвісною системою WENDY або еквівалент, призначений для захисту голови людини від ураження кулями вогнепальної зброї та/або осколків.

Технічні характеристики:

1. Клас захисту не нижче 1 згідно ДСТУ 8835:2019.

2. Матеріал захисної оболонки Aramid (кевлар) або НВМПЕ — надвисоко молекулярний поліетилен.

3. Розмір універсальний на обхват голови від 55 до 62 см.

4. Вага — не більше 1,52 кг.

5. Регулювання: 4-точкова підвісна система

6.Колір: Олива, зелений.