9 листопада ми вітаємо з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Дата: 10.11.2023 08:33

Одеса та Одещина, безперечно, є культурним центром України. У різні часи тут жили і творили видатні діячі мистецтв: музики, літератури, живопису, танцю. Продовжують жити, творити та навчати мистецтву нові покоління і зараз.

Виборюючи свою незалежність та державність, ми не меншою мірою своєю кров’ю захищаємо культуру – всебічний прояв багатства та яскравості нашої багатовікової спадщини.

Ще раз вітаю вас, шановні працівники культури, з професійним святом та зичу здоров’я, творчої наснаги, польоту думок, успішної реалізації нових малих й великих надзвичайних проєктів.

Зі свого боку Одеська ОВА буде усіляко допомагати та підтримувати культуру та діячів мистецтв нашого регіону.

Голова Одеської ОДА (ОВА) Олег КІПЕР