МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО: «В усіх нас є одна спільна мета – це наша Перемога. І вона незабаром настане завдяки нашим героїчним військовим і донатам українського суспільства.»

Дата: 13.11.2023 08:20

Тому цими днями очільник Подільського району вже вкотре ініціював та організував відправку допомоги нашим хоробрим воїнам, сміливим і мужнім військовослужбовцям Національної гвардії України, які захищають нас і тримають оборону на Східному напрямку.

Нашим Героям було передано автомобіль – від колективу Подільської РВА на чолі з начальником Михайлом Лазаренко.

Також бійцям на фронт передали найнеобхіднішим на даний момент- це продукти: тушонки, м’ясні вироби, різні смаколики, воду, засоби гігієни, борщові набори, овочі та сезонні фрукти, хлібобулочні вироби, олію, крупи, сало, мед, кондитерські вироби. А також вкрай необхідні буржуйки, генератори, теплий одяг.

Також ще одним подарунком для військових стали малюнки, які створювали учні. Діти зображують родини, сонце, українські прапори та мирне небо з пташками.

Щира подяка за любов до Батьківщини та вагому волонтерську допомогу Слобідській селищній раді на чолі з селищним головою Віктором Доцуленко.

Михайло Дмитрович та наші воїни висловлюють щирі слова вдячності за єдність та реалізацію ініціативи! Віримо, що всі наші зусилля наближають довгоочікувану Перемогу!

Єдність – це нездоланна сила українців!

Разом сильніші та ефективніші!