Ігор Клименко: Кабінет Міністрів України затвердив порядок, за яким українці можуть складати теоретичний іспит для отримання посвідчення водія без обов’язкового навчання в автошколі.

Дата: 14.11.2023 09:41

Майбутні водії матимуть вибір: вивчати правила дорожнього руху в автошколі або самостійно опановувати теорію.

Такі зміни відбулися в рамках реформи сервісних центрів МВС, які ми розпочали влітку цього року.

Аби скласти теоретичний іспит, необхідно звернутись до будь-якого зручного сервісного центру МВС. А з часом така послуга буде доступна і через ЦНАП.

Ці нововведення стосуються і проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю», який реалізується, у тому числі, для наших поранених бійців. Самостійне вивчення теорії зробить процес їхньої підготовки зручнішим.

Важливо: зміни набудуть чинності з дня офіційного оприлюднення.

#СервісніЦентриМВС