Любашівська громада провела в останню путь Героя – Леоніда ЧЕРНІЄНКА.

Дата: 16.11.2023 09:00

Любашівська громада провела в останню путь Героя – Леоніда ЧЕРНІЄНКА.

15 листопада 2023 р. Любашівська  громада з гірким сумом, болем та слізьми попрощалася із мужнім Захисником, вірним Сином України – Леонідом Леонідовичем ЧЕРНІЄНКОМ, який помер 10 листопада 2023 року у військовому госпіталі міста Дніпро.

Сотні мешканців громади проводжали траурний кортеж із домовиною Леоніда до його останнього місця спочинку. Прощалися з полеглим Захисником односельчани, рідні, військові, духівництво, керівництво громади і всі небайдужі, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка - за майбутнє України.

Завдяки йому та таким як він, що не вагаючись та не роздумуючи пішли захищати Батьківщину від російського агресора ми виборюємо мирне життя та в надійному тилу виховуємо дітей, підтримуємо армію, забезпечуємо життєдіяльність громади.

Вічна пам’ять про Леоніда залишиться в наших серцях, в історії громади, в історії нашої країни!

Слава Герою!

Слава Україні!