1304 ноутбуки школярам Одеської області доставив ЮНІСЕФ

Дата: 20.11.2023 10:31

1304 ноутбуки школярам Одеської області доставив ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України
Цифровий доступ до освіти
зокрема отримають здобувачі освіти з числа ВПО, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування та діти інших вразливих категорій, які навчаються в дистанційному форматі.
Завдяки підтримці Європейського Союзу, урядів Німеччини, Фінляндії, Японії, Республіки Корея та ініціативі «Технології для біженців» від Breakthrough Prize Foundation школярі Одещини зможуть долучатися до онлайн-занять. У вівторок, 21 листопада, Департамент освіти і науки передасть девайси районним військовим адміністраціям для подальшого розподілу серед навчальних закладів, які надаватимуть їх у тимчасове користування учням, позбавленим наразі доступу до навчального процесу.
Ми вдячні нашим партнерам ЮНІСЕФ за постійну допомогу та підтримку у забезпеченні доступу до освіти для всіх школярів. Ця поставка ноутбуків є частиною ініціативи ЮНІСЕФ з гарантування безперервної освіти в Україні.Фото без описуФото без описуФото без опису