Заряджені гідністю та жагою до свободи!

Дата: 21.11.2023 10:39

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Від 2014 року, коли було започатковано цей День, українці відзначають його в умовах війни. В Україні заходи до Дня Гідності та Свободи у 2023 році відбуваються під гаслом "Заряджені гідністю та жагою до свободи". Це зв’язок подій десятирічної давнини - Революції Гідності та нинішньої війни”.

21 листопада, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в                                  смт. Любашівка відбувся урочистий мітинг, покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку за участю представників структурних підрозділів Любашівської селищної ради та  вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих Героїв Небесної Сотні, земляків та всіх загиблих захисників України, які віддали життя, захищаючи незалежність і цілісність України.

Ми будемо пам’ятати всіх, хто віддав життя за Україну! Їх подвиг неоціненний для нашої держави.