Конкурс на отримання грантів

Дата: 04.12.2023 14:54

УВАГА!

З метою підтримки підприємницької ініціативи серед населення, роботодавців французька неурядова організація «Acted» впроваджує Проєкт «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» (далі – Проєкт), який оголошує конкурс на отримання грантів. Умови участі у Проєкті додаються.

Гранти, в сумі до 400 000 грн, призначені для допомоги підприємствам, які постраждали від збройного конфлікту, та які очолюють жінки, або більшість працівників яких є жінками, для відновлення або підсилення діяльності, або розширення і створення нових робочих місць.

До участі в конкурсі допускаються заявки від переміщених та місцевих підприємств різних типів реєстрації (ФОП, ТОВ, ПП тощо).

Заявки на грантовий конкурс приймаються на електронну пошту ukraine.seed@acted.org до 23:59 22 грудня 2023 року.

Детальна інформація про конкурс та його вимоги, рекомендації щодо заповнення заявок надаватимуться на онлайн зустрічі 22 ЛИСТОПАДА 2023 року о 12:00 на платформі Zoom за посиланням https://us04web.zoom.us/j/74620706183... (Meeting ID: 746 2070 6183, пароль: 8i67qa).