Привітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 08:23

Шановні працівники Любашівської селищної ради, старости старостинських округів, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Саме через органи місцевого самоврядування громадяни реалізовують своє право брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Ми живемо з вами у досить важкий та не спокійний  час,  перед місцевим самоврядуванням постають нові виклики, але усіх нас об’єднує любов до Батьківщини. Тому наша робота стала складнішою і в той же час більш відповідальною.

Я дякую усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, за самовіддану та безкорисливу  працю, патріотизм,  активність у громадському житті, сприянню  та організації збору гуманітарної допомоги, що постійно передається на ЗСУ, непереборне бажання своїми справами наблизити нашу країну до ПЕРЕМОГИ.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє нашої громади додають сили і натхнення на добрі справи, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Бажаю всім здоров`я, мирного неба над нашою Україною, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови нашої України!

Щиро усім бажаю,  хто працює на благо Любашівської селищної територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю - МИРУ, міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Єднаємось та працюємо далі задля розвитку нашої громади та ПЕРЕМОГИ України!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ