Прозорість і підзвітність

Дата: 13.12.2023 11:14

Сьогодні начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з Куяльницьким сільським головою Сергієм Паламарчуком та начальником відділу освіти Людмилою Востріковою.

Під час зустрічі очільник району з керівником громади обговорили проєкти, які реалізуватимуться у наступному році, окреслено ряд існуючих проблем та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

Михайло Дмитрович акцентував увагу на тому, що стратегічними мають бути питання підтримки військових і соціально незахищених громадян, питання медичного забезпечення, реабілітації воїнів ЗСУ, питання освіти та захисту дітей тощо.

Значну увагу начальник РВА приділив посиленню контролю та прозорості за використанням бюджетних коштів.

«Протидія корупції – це перш за все превентивні заходи, а не подолання наслідків, тому будемо спільно ліквідувати саму можливість вчиняти корупційні дії», - наголосив очільник Подільського району.