Привітання з Днем народження Любашівському селищному голові Геннадію ПАВЛОВУ

Дата: 14.12.2023 08:21

Шановний Геннадію Анатолійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Висловлюємо щирі слова вдячності за самовіддану щоденну працю, за виваженість та цілеспрямованість.

Вам завжди вдавалось виважено оцінювати ситуацію, бути вимогливим до роботи колективу і до себе, що дозволяло приймати правильні рішення з управління громадою під час воєнного стану, забезпечувати її потреби, допомагати Збройним Силам України.

Пам’ятаємо, як Вам вдалося з перших днів війни показати мешканцям, що спільними зусиллями та з підтримкою Бога вдасться подолати всі проблеми і як би гірко в душі не було, вірити у свої сили та Перемогу України!

У цей важкий для України та нашої громади час, бажаємо невичерпної енергії та Божого благословення у всіх починаннях та буденних справах заради Перемоги над ворогом. Нехай і надалі Ваш оптимізм, рішучість та уміння працювати у складних умовах приносять вагомі успіхи Любашівській громаді. Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Мирного неба та Перемоги рідній Україні!

З повагою та щирими вітаннями колектив Любашівської селищної ради, старости старостинських округів, депутатський корпус та члени виконавчого комітету селищної ради