Прозорість і підзвітність

Дата: 15.12.2023 11:01

Начальник Подільської районної військової адміністраціі Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з виконуючим обов’язки Піщанського сільського голови Володимиром Гербенським.

Під час зустрічі керівники обговорили проблемні для сільської громадипитання. Михайло Дмитрович вкотре підкреслив необхідність посилення контролю та прозорості за використанням бюджетних коштів.

«Прозорість влади – це рівень довіри та комунікації влади з мешканцями, які мають право на публічний доступ до інформації про діяльність органів місцевої влади в обсязі, передбаченому законодавством. Продовжуємо працювати у напрямку аналізу бюджетних витрат на предмет їх доцільності» - наголосив очільник районну.

Також начальник Подільської РВА акцентував увагу на тому, що громаді потрібно зосередити увагу на підтримці взимку вразливих груп населення і забезпечити комфорт та безпеку громадян під час опалювального сезону.

По завершенні Михайло Дмитрович надав ряд відповідних доручень.