До уваги сільгоспвиробників-отримувачів добрив!

Дата: 21.12.2023 11:10

Відділ переспективного розвитку і сільського господарства Любашівської селищної ради повідомляє:

Триває роздача добрив карбаміду під ярі зернові та олійні культури від Програми USAID АГРО.

Кооперативний зерновий проект / Ukraine Grain Cooperatives Project),  продовжує доставку добрив до складів в регіонах.

• Станом на 19.12.2023, 4408 агровиробників  України, отримали 8097 тонн добрив, що складає 58% від загального обсягу допомоги.

• Агровиробники, чия заявка була затверджена в Державному аграрному реєстрі (ДАР), були запрошені до телеграм бота Agro Bot ZernoUA (https://t.me/the_agro_bot). У боті можна дізнатися інформацію про час отримання добрив на обраному складі.

• Зверніть увагу, така інформація з’являється в міру доставки добрив до конкретних складів – відповідно, після реєстрації авто може пройти деякий час, перш ніж з’являться деталі щодо часу отримання.

• Видача добрив  відновиться з січня 2024.
  • Пункт видачі-смт Любашівка,вул.Лермонтова,21.

• Нагадуємо, для всіх погоджених заявок основного списку статус в системі ДАР був змінений на «Затверджено».

• І ще один важливий момент!

Ви отримали допомогу за  Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) у вигляді добрива.

За умовами Програми, які ви підтвердили під час подання заявки в Державному аграрному реєстрі, необхідно надати підтвердження внесення добрива в формі акту ВЗСГ-3 "Акт про використання мінеральних, органічних і бактеріальних добрив та засобів хімічного захисту рослин",через систему «ВЧАСНО». Акти необхідно подати по кожній заявці, яку було затверджено і по якій було отримані добрива.

Через неподання таких актів, деякі сільгоспвиробники Любашівської громади, не змогли отримати добрива.