Тренінг «Психологічна допомога в кризових ситуаціях»

Дата: 22.12.2023 09:17

Проблема емоційного вигорання, переживання, тривога та стрес на роботі чи вдома стала ще більш актуальна на тлі постійного стресу через війну. Особливо зараз це стосується тих, чия професійна діяльність повʼязана із взаємодією з великою кількістю людей.

Тому, 21 грудня 2023 року, в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської проведено тренінг для працівників Любашівської селищної ради «Психологічна допомога в кризових ситуаціях».

Тренінг провели психологи Роман Монтецький та Людмила Компан, які ознайомили представників органу місцевого самоврядування з практичними методами та формами надання першої психологічної допомоги в залежності від характеру ситуації, продемонстрували різні психологічні техніки допомоги постраждалим.

Такі вміння життєво необхідні для того, щоб зберегти здоров’я -  фізичне та психологічне. Уміння надавати першу психологічну допомогу у кризових ситуаціях повинно стати такою ж невід'ємною навичкою, як і надання першої медичної допомоги.

Дякуємо психологам за корисну та пізнавальну інформацію.