Засідання виконкому

Дата: 22.12.2023 12:23

22 грудня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ради під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова та керуючого справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Наталі Бобошко.

В роботі засідання, крім членів виконкому, взяли участь начальники управлінь та відділів селищної ради, а також керівники підприємств і організацій, старости старостинських округів.

У ході засідання були ухвалені рішення, що стосувались надання одноразової матеріальної допомоги цивільним жителям громади які опинилися у складних життєвих обставинах, на вирішення соціально-побутових потреб та на лікування, родинам військових, які загинули захищаючи незалежність України на поховання, військовослужбовцям на реабілітацію.