Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту на обговорення

Дата: 05.01.2024 08:32

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проекту рішення  «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 14 липня 2023 року № 5940 «Про  встановлення ставок орендної плати на 2024 рік за землі комунальної власності», який  підготовлено з метою виконання вимог Податкового кодексу України про встановлення місцевих податків і зборів.

Розробником регуляторного акту є Фінансове управління Любашівської селищної ради.

Пропозиції та зауваження до регуляторного акту будуть прийматися від громадян протягом місяця (крім вихідних та святкових днів) Фінансовим управлінням Любашівської селищної ради за адресою: 66502, Одеська область, Любашівський район, вул. Володимира Князя, 132, тел. 2-22-10 та за електронною адресою: finupravlinnya_tg@ukr.net