Вже вкотре за підтримки та ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка, продовжується допомога нашим захисникам, нашим воїнам, нашим хоробрим хлопцям ЗСУ.

Дата: 09.01.2024 08:24

Жителі Зеленогірської громади на чолі з головою селищної ради Володимиром Калкатіним сьогодні передали 36-й окремій бригаді морської піхоти FPV – дрони. Військові за допомогою підручних засобів прикріплюють до них вибухівку – і дрони-камікадзе готові. Вони здатні нести до 1,5 кг вибухівки. Такі квадрокоптери можуть знищувати легку техніку та живу силу ворога, не наражаючи на небезпеку українських військових. FPV-дрони в цивільному житті використовують для розваг, наприклад, у спортивних перегонах. Вони можуть літати в місцевості із складними перепонами, долати вузькі місця, рухатися закинутими будівлями. На фронті дрони з високою точністю залітають у ворожі бліндажі, люки танків, автомобілі та вантажівки.

Михайло Дмитрович:

"Пам’ятайте, що сьогодні ми допомагаємо військовим на передовій, а завтра допомагатимуть нам!"

Разом до Перемоги!