За ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла ЛАЗАРЕНКА було проведено робочу зустріч з головою Окнянської громади Олегом БЄЛОУСОМ.

Дата: 09.01.2024 15:36

Метою зустрічі було обговорення стану доріг під час ожеледиці в Окнянській громаді та наявність електро- та водопостачання в населених пунктах.

Окремо було винесено питання щодо раціонального використання бюджетних коштів та максимальна зосередженість на допомогу нашим Збройним Силам згідно робочої групи «Прозорість та підзвітність».

Робоча група «Прозорість і підзвітність», яка нещодавно була створена в регіоні, допомагає усунути можливі недоліки при реалізації проєктів з відновлення, контролює вартість витрат.

Олег Бєлоус доповів, що громада на постійній основі відправляє гуманітарну допомогу бійцям.

«Я дякую Окнянській громаді, яка наполегливо працює над відновленням, прозоро і ефективно використовує бюджетні кошти. Цьогоріч продовжимо розпочату роботу з повного викорінення бажання неефективно витрачати бюджетні кошти. У пріоритеті – наші Захисники і Захисниці», – сказав начальник Подільської РВА.