Системи захисту для Одещини, допомога у сферах медицини та туризму.

Дата: 15.01.2024 08:43

Системи захисту для Одещини, допомога у сферах медицини та туризму. Ці та інші питання обговорили з депутатом німецького Бундестагу член Комітету Бундестагу з питань оборонної політики, представник Вільної демократичної партії Федеративної Республіки Німеччина Маркус Фабер.

Під час зустрічі з керівництвом ОВА йшлося про продовження надання озброєння Україні та систем захисту для Одеської області. Зокрема, йшлося про крилаті ракети Taurus за допомогою яких Україна зможе зберегти тиск на російський Чорноморський флот і продовжити експорт зерна через Чорне море. Адже, транспортування морем дозволяє експортувати значно більші обсяги, ніж автомобільний або залізничний транспорт. Це надзвичайно важливо для економіки України під час війни, оскільки виробництво зерна залишається джерелом зайнятості, податкових надходжень та іноземної валюти.

Також під час зустрічі обговорили важливі питання допомоги у сфері медицини та туризму та домовились про подальшу співпрацю та допомогу.

Дякуємо партнерам за взаємодію та підтримку!