Розвиток діджитал в системі кіберзахисту інформаційно-комунікаційних систем органів виконавчої влади на Одещині

Дата: 16.01.2024 08:30

В Одеській області розроблено та діє проєкт з кіберзахисту інформаційно-комунікаційних систем органів виконавчої влади, моніторинг та реагування на інциденти.

Проєкт посилює рівень кіберзахисту інформаційно-комунікаційних систем органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в Одеській області.

Як результат – більше 300 сенсорів на АРМ (автоматизованих робочих місцях) ОВА та серверах, виявлено більше 400 інцидентів в автоматичному режимі.

Інвестиційна підтримка за рахунок Державного центру кіберзахисту Держспецзв’язку, Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки Служби Безпеки.

Партнери проєкту – Державний центр кіберзахисту Держспецзв’язку, Ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки Служби Безпеки.

Не зупиняємось на досягнутих результатах!

Працюємо далі!