Дата: 16.01.2024 13:21

В Любашівській громаді попрощались із Героєм, який пів року вважався зниклим безвісти.

16 січня 2024 року в останню дорогу провели свого земляка жителя села Троїцьке Павла Миколайовича КУЦЕНКА, який загинув 03 липня 2023 року поблизу населеного пункту Старомайорське Волноваського району Донецької області.

На колінах дякуємо йому та іншим Захисникам за те, що боронив рідну землю, кожного з нас, за те, що разом з побратимами зупиняли російське зло ціною власного життя.

Проводжали Павла сотні людей. Рідні, друзі, духовенство та товариші по службі прийшли віддати шану Герою. Море квітів і сльози в очах в усіх присутніх, бо так не повинно бути, не повинні гинути ті, хто тільки почав жити, не повинні батьки ховати своїх синів!

Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Щиро співчуваємо рідним та близьким Героя, який віддав своє життя за Україну.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!