Відзначили День Соборності України

Дата: 22.01.2024 10:02

Відзначили День Соборності України

22 січня в Україні відзначається День Соборності та Свободи в України - знакова подія в історії національного державотворення.

22 січня 2024 року біля пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка відбувся мітинг, присвячений Дню Соборності та Свободи України.

У мітингу взяли участь працівники Любашівської селищної ради, установ та організацій, жителі селища Любашівка, громадськість, які перед початком заходу о 09.00 год. хвилиною мовчання вшанували пам’ять учасників визвольного руху всіх часів, воїнів та земляків, загиблих за Незалежність та територіальну цілісність України у боротьбі з російським окупантом.

«Під час повномасштабної війни в Україні, питання повернення територій стоїть гостро. Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність буде цілковито відновлена після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом. Соборність – мета Перемоги» - зазначила у своєму виступі секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк.

Цьогорічна кампанія до Дня Соборності України проходить під гаслом «Наша єдність – наша зброя!».

По закінченню святкового заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю Тарасу Шевченко.

Пам’ятаймо, що сила української нації в нашій єдності!

Миру та Перемоги нашій Україні!